תיאום הורי : התגרשם? כל מה שחשוב לדעת לטובת הילדים

מהו תיאום הורי?

אין ספק כי הדבר העיקרי עליו כל הורה חושב הוא טובת הילד שלו, גם לאחר גירושין או פרידה. יחד עם זאת, גירושין או פרידה הינם מצבים אשר יכולים לגרום למריבות רבות, ויכוחים, חוסר הסכמות וכעס אשר בסופו של דבר עלול לפגוע בילדים, כאשר אחד הגורמים העיקריים לכל הכעסים והמריבות הללו הינו אופן הגידול של הילדים.

תיאום הורי - החשיבות מאחורי ההסכם לטובת הילדים.

תיאום הורי – החשיבות מאחורי ההסכם לטובת הילדים.

לכן, בכדי למנוע מצבים מסוג זה, ובכדי לסייע להורים להגיע לדבר הטוב ביותר עבור הילדים, ניתן שירות תיאום הורי. שירות אשר ניתן על ידי איש מקצוע אשר מגשר בין ההורים ומסייע להם בהחלטות השוטפות על דרך גידול הילדים.

מה כולל תהליך תיאום הורי?

תיאום הורי הינו למעשה תהליך המתנהל בצורה חיובית ובגישה נעימה וכאמור, מסייע להורים להגיע להחלטות נכונות בקשר לילדים שלהם תוך ניסיון לצמצום מקסימלי של פגיעה בילדים כתוצאה מהליך הגירושין הכואב. תהליך זה למעשה מאפשר להורים להעניק את הטוב ביותר לילד שלהם, ללא קשר למצב האישי ביניהם ותוך הפרדה של המריבות האישיות לילדים אשר לא אשמים כלל במריבות הללו. כיום זוגות רבים נעזרים בשירות זה ורבים מדווחים אשר בזכותו הצליחו לגשר על פערים רבים וכי הוא מסייע לכם בגידול הילדים בצורה משותפת ובאופן נכון, למרות חילוקי הדעות האישיים בין בני הזוג לשעבר.

היכן מבוצע תיאום הורי?

כיום ניתן למצוא מכונים רבים אשר מציעים שירותים של מגשרים מקצועיים ומומחים בטיפול במשפחות אשר מבצעים את הגישור והופכים את העניין כולו של תיאום הורי להרבה יותר פשוט והרבה יותר קל. כמובן, חשוב מאוד לפנות אל מכונים מקצועיים ואל אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום, בייחוד אם מדובר בבני זוג במצב אישי קשה אשר מתקשים להגיע להבנות אחד עם השני ומרגישים כי דבר זה בסופו של דבר פוגע בילדים שלהם.

איש מקצוע מומחה ילווה אותם לאורך כל הדרך, יהיה לצדם בכל החלטה חשוב ויאפשר לכם להגיע להחלטות הנכונות ביותר עבור הילדים מבלי לערב רגשות או שיקולים אישיים אשר אינם קשורים כלל למקרה עליו הם צריכים לקבל החלטה.

דרורה גבע – הסכם גירושין משפטי ומרכז גישור ואימון לבניית מסכמות.
לייעוץ ופגישת הכרות: 054-7757483

Bookmark the permalink.