מלגזות יד שניה למכירה להשכרה : שוק חדש צומח לו

ככלי עבודה, בעלי עסקים מסוימים, מנהלי תפעול או מחסן זקוקים לעתים למלגזה, או למספר מלגזות, כדי לבצע פעולות אשר יקטינו את התלות בכוח אדם ויגבירו את יעילות העבודה. מלגזות נועדו לענות על הצורך הזה בצורה רצופה, קרי לאפשר תפעול שוטף, יעיל ובטיחותי. שוק חדש צומח לו ומביא קטגוריה חדשה ומבוקשת מאוד של מלגזות למכירה ולהשכרה. יצאנו לבדוק עד כמה זה משתלם.

מלגזות למכירה להשכרה לכל מטרה - האם זה משתלם?

מלגזות למכירה להשכרה לכל מטרה – האם זה משתלם?

לפני שנרוץ לרכוש מלגזה חדשה לעסק נבחן מקרוב ונשאל מה המטרות והיעדים. האם מדובר בעבודה זמנית או עבודה לטווח ארוך. רכישת מלגזה חדשה לעסק מצריכה מאיתנו להשקיע עלות גבוהה. לעתים נעדיף לחפש מלגזות יד שניה בעלות שיכולה להגיע לחצי מעלות רכישה של מלגזה חדשה. מלגזות למכירה להשכרה לכל מטרה – האם זה משתלם?

מדוע לרכוש מלגזה יד שניה עבור העסק?

בעזרת רכישת המלגזות יכול בעל העסק או המפעל לספק עבור העובדים שלו את כלי העבודה המושלם לביצוע המשימות העומדות בפניהם. המלגזה משמשת את העובדים בתחומים רבים ובעזרתה העבודה הופכת למהירה וקלה הרבה יותר. ההשקעה הראשונית ברכישת המלגזות חייבת להילקח בחשבון, אך בהתחשב בעובדה שהיא מאפשרת לעובדים גישה ישירה ורצופה לכלי העבודה, במקרים מסוימים בעלי עסקים יעדיפו לבצע את ההשקעה הזו – וזאת כמובן כאשר הצורך העסקי מצדיק זאת. במקרים אלו, חוסכת המלגזה הוצאות בעתיד ומהווה עסקה משתלמת עבור העסק לטווח הארוך.

אלטרנטיבה לרכישת מלגזות

יחד עם זאת, לא כל בית עסק אכן זקוק למלגזה שתעמוד לשרותו 24/7, למשך כל השנה. ובהתחשב בכך שמלגזות הן כלי רכב הדורש תחזוקה, ביטוח, רישוי והוצאות נוספות, בחלק ניכר מן המקרים בעלי עסקים או מנהלי תפעול המחפשים מלגזות למכירה בוחרים לבסוף באלטרנטיבה משתלמת יותר עבורם והיא – השכרת המלגזות על פי צורך. במידה והפרויקטים שאתם עוסקים בהם לא מצדיקים רכישה של כמות מלגזות העונות על צרכים שונים, ואחזקה רצופה שלהן לאורך הזמן, ייתכן וכדאי לכם לשקול בחיוב השכרת מלגזות המתאימות ספציפית לפרויקט מסוים, ובעתיד לשכור מלגזות מדגמים אחרים שיוכלו לספק מענה לפרויקט שונה – ובכך להימנע מיצירת צי מלגזות בבעלות העסק – ואחזקתו השוטפת.

בחירת המלגזות הנכונות לרכישה או להשכרה

מלגזות למכירה עבור בעלי מפעל, עסקי החקלאות או כל עסק אחר הם החלטה חשובה מאוד להמשך הדרך, כאשר שימוש נכון במלגזה ישמור על תקינותה לתקופה ארוכה וכמובן תשמור על בטיחותם של העובדים. המלגזות שונות בגודלן ובכוח העמסת המטען, כך שרצוי להתאים את המלגזה המתאימה לכל סוג עבודה שהוא. על כן, חשוב ביותר להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, תוך לקיחה בחשבון של כלל השיקולים שלך, ולקבל החלטה בעיניים פקוחות!

כתבה זו פורסמה על ידי: אור בטיחות וסחר
אזור תעשייה מילואות, טלפון: 04-9829797, 04-6997041

Bookmark the permalink.