מחפשים עבודה : הקריירה החדשה שלך בעולם הנדלן

העבודה בתחום הנדל"ן אינה מתאימה לכל אחד וגם אלו אשר היא מתאימים לעבודה זו מוצאים לא פעם שגם הם זקוקים לעזרה וליווי ובצדק. העבודה בתחום הנדל"ן דורשת לא רק מיומנות מכירה אלא גם בחינת נכסים, תקשורת בין- אישית מעולה, הכרות עם שוק הנדל"ן הישראלי, ידיעת החוק בנושאים הקשורים בתחום והכרות עם נושאים פיננסיים הנוגעים ברכישת ומכירת נכס. לכן חשוב ללמוד מהטובים ביותר, להכנס למקום שהוא בית וביחד לגדול ולהתפתח, רימקס, עם הצלחה לא מתווכחים!

לעבוד בשוק הנדל"ן - קריירה פורצת גבולות.

לעבוד בשוק הנדל"ן בישראל – קריירה פורצת גבולות.

כאשר סוכן הנדל"ן עובד לבד או דרך חברה שאינה מגבה אותו ומסייעת לו לקבל את כל הידע הנדרש, עוזרת לו להיות להישאר מעודכן ואינה מגבה אותו, יכול למצוא עצמו מהר מאד מתוסכל מעבודתו.

עבודה כסוכן נדל"ן מאפשרת לסוכן הנדל"ן לקבל מידע עדכני באופן מתמיד, להתייעץ עם החברה ולקבל ליווי במידת הצורך בסוכנים ותיקים. כל אלו ועוד נותנים לסוכן הנדל"ן תחושה שיש מי שמגבה אותי, הוא לא לבד והוא יכול לפעול במקצועיות רבה יותר מזו שיכל לפעול כסוכן עצמאי או עם חברה שאינה מגבה אותו. לכל היתרונות הללו מצטרף יתרון נוסף חשוב והוא תמיכה בעבודת השיווק. כל סוכן נדל"ן צריך בנוסף למיומנויות המכירה והידע בתחום הנדל"ן ליצור לעצמו מטרייה שיווקית.

המטרייה השיווקית של רימקס

על מנת להצליח כמתווך יש להיות בעל תעודה מתאימה, בעל ידע בתחום הנדל"ן, תקשורת טובה ושכל אלו יבואו לידי ביטוי במטריה השיווקית. כל בעל עסק ובוודאי גם סוכן נדל"ן העוסק בתיווך חייב שיהיה לו היום בסיס שיווקי אשר כולל:

  • אתר אינטרנט – אתר האינטרנט של העסק צריך להכיל מידע אודות העסק, יתרונות בעל העסק ולמה כדאי ללכת דווקא אליו, המלצות וטיפים. בתחום התיווך מומלץ שהאתר יכלול בתים למכירה/ השכרה וחוות דעת של לקוחות קודמים. אתר אינטרנט דורש תפעול וכמובן שיש לו הוצאות ראשוניות וסוכני הנדל"ן של רימקס נהנים מהאתר המושקע של הסוכנות.
  • דפים חברתיים – היום רבים מחפשים מידע ועסקים ברשתות החברתיות. ניהול רשת חברתית דורש פינוי זמן וידע. סוכנות רימקס מחזיקה בדפים ברשתות החברתיות ומאפשרת לסוכנים שלה ליהנות מדפים אלו ומהגעת לקוחות כתוצאה מהם.
  • משרד – חלק בלתי נפרד מהצורך של הסוכן הוא משרד, מקום מכובד בו ניתן להיפגש עם הלקוחות. סוכנים אשר מצטרפים לרימקס נהנים מהצטרפות למשרדים הקיימים ומקבלים בהם את לקוחותיהם. המשרדים ושירותי המשרד הם חלק בלתי נפרד מיצירת התקשורת עם הלקוחות ומהליך השיווק.
הקריירה החדשה שלך מתחילה עכשיו! רימקס – עם הצלחה לא מתווכחים.
מחפשים עבודה בשוק הנדל"ן? בואו והצטרפו למשרד הנדל"ן הגדול בישראל.
טלפון:
דואר אלקטרוני:
שם:

גם סוכן נדל"ן צריך שיהיה לו בית

שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק מלא סערות וריגושים. רוכשי ושוכרי הבתים הישראלים עומדים תחת לחצים רבים וכל אלו עוברים לא פעם לסוכן הנדל"ן אשר מלווה אותם בעסקת חייהם. עבור משפחות רבות רכישת בית היא רכישה חד פעמית ועל כן הם מגיעים לתהליך עם הרבה היסוסים ושאלות. המשפחות אשר מגיעות לבצע את רכישתם המרגשת מחפשות איש מקצוע שילווה אותם ויעזור להם במענה על כל שאלותיהם. על אף שניתן להגדיר את תפקידו של סוכן הנדל"ן בצורה אחת כשעליו לדאוג לנכס ולעסקה הוגנת, לא פעם מוצא עצמו הסוכן עונה על שאלות, מרגיע ומסייע אפילו להגדיר את החלום של המשפחה בבית כשהיא לא הגדירה אותו בעצמה. בין כל השאלות ובתוך הסערה לא פעם מוצאים עצמם סוכני הנדל"ן ללא תשובות, תחת לחצים ועומס רב ולכן חשוב שיהיה להם למי לפנות.

מי יכול להצטרף לסוכנות רימקס

סוכנות רימקס היא סוכנות בינלאומית בעלת מוניטין גבוה. הסוכנים שלנו בעלי תעודת תיווך מתאימה על פי החוק ולאורך עבודתם יכולים לנצל את כל משאבי הסוכנות ולהשתמש בהם על מנת להתמקצע ולתת שירות טוב יותר ללקוחות המחפשים לקנות, למכור, לשכור או להשכיר בית או דירה. לרימקס מוזמנים להצטרף אנשים בעלי תקשורת טובה, רצון להיות תמיד טוב ויכולת שיתוף פעולה.

להיות סוכן נדל"ן משמעותו לעבוד יחד עם מקצוענים. המקצוענות מאפשרת לתת ללקוחות את השירות הטוב ביותר ולסוכנים עצמם ליהנות מעבודתם ולהגיע להשגים גבוהים בה. כדי להגיע להישגים גבוהים תומכת סוכנות רימקס בסוכנים שלה ומסייעת להם בכל שאלה מקצועית, מעניקה פלטפורמה שיווקית ומאפשרת להם להשתמש במותג הנחשב, מה שמעניק לסוכני הנדל"ן בית מקצועי ותחושה אישית נעימה בעבודה.

כתבה זו פורסמה עבור רמיקס פלייפ נדל"ן בע"מ
לינקולן 20 בית רובינשטיין – תל אביב | טלפון: 03-5203333

Bookmark the permalink.