איך תדעו אם בן/בת הזוג בוגד בכם?

כולם חושבים שלהם זה לא ייקרה, אבל 85% מישראלים החילוניים הצהירו שהם בוגדים בבן/בת זוגם. בתחום הזוגות הנשואים המצב לכאורה טוב יותר :  רק 30-40% מהזוגות הנשואים בוגדים. המשמעות בפועל היא שכמעט כל אדם שני או שלישי (גבר נשוי או אשה נשואה) בוגד, ומי יכול להבטיח לכם שזה לא בן/בת הזוג שלכם?

אם אתם חושדים שבן/בת הזוג שלכם נמנה עם אותם אחוזים אתם יכולים לוודא זאת. לא עוד רחרוח בושם זר מהחולצות, חיטוט בטלפון הנייד או שכירת בלש פרטי אלא פתרון קל להתקנה, פשוט ואפילו לא יקר. הפתרון הוא מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה שיותקנו בביתכם ואל תדאגו, הפתרון הזה חוקי למהדרין.

Photographic camera lens with bokeh light

על פי החוק בביתכם הפרטי מותר לכם לצלם ולהקליט מבלי צורך לקבל אישור כלשהו, אפילו לא מבן/בת הזוג שלכם. כמו כן, אתם לא חייבים ליידע איש אך עליכם לשמור על חוקי הפרטיות גם בביתכם הפרטי, למשל: מותר לכם לצלם במרחב האישי בלבד ואסור לצלם במקומות פרטיים כמו מקלחות וחדרי שירותים.

למעשה, מותר להשתמש במצלמות נסתרות ובמכשירי האזנה בביתכם כל עוד אין הפרה של חוקי הפרטיות. עם זאת, החוק לגבי מכשירי ההאזנה שונה במקצת מהחוק לגבי מצלמות נסתרות. לפי החוק, מותר להקליט אדם בסתר אך אסור לפרסם את ההקלטה ללא רשותו של המוקלט.

ואתם לא לבד, 70% משוק המצלמות הנסתרות ומכשירי ההקלטה משמש בדיוק למטרה הזו. אם אתם חושדים שבן/בת הזוג בוגדים מכם מאחורי גבכם בביתכם, מצלמות נסתרות ומכשירי ההאזנה נותנים לכם "עיניים בגב". ככה תישארו בשליטה ותוכלו לדעת מה מתרחש בביתכם גם אם אתם לא נמצאים בו.

מעוניין בייעוץ חינם או רכישת מוצרים? השאירו פרטים ונחזור בהקדם
לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את פרטיכם. וורלדשופ – יבוא ומכירות של ציוד ריגול ומצלמות נסתרות :   

וזה עוד לא הכל – בעצם זו רק ההתחלה:

מצלמות אלו גם מאפשרות לכם להיות תחת השגחה ופיקוח על התנהגות הבייביסיטר או המטפלת עבור המבוגרים וכן למניעת גניבה מהבית / עסק. למעשה, השימוש קביל כראייה בבית המשפט ומאפשר להשתמש במצלמות נסתרות גם בכל המקרים האלה.

תחום המצלמות הנסתרות ומכשירי ההאזנה, כמו תחומים נוספים, השתנה משמעותית בשנים האחרונות הודות לפיתוחים טכנולוגיים. כיום המצלמות הנסתרות, למשל, מאפשרות צילום לטווח ארוך או צילום בלילה הודות להגדלת כרטיסי זכרון של המכשירים. עם זאת, הגדלת הגודל של כרטיס הזכרון אינו מתבטא כלל בגודל של המצלמה אלא להיפך : המצלמות נסתרות כיום הן כה זעירות וניתן להתקין אותן בחפצים קטנים כמו שעוני קיר, תמונות ועוד. בכל מקרה כדאי לבחור מיקום שיאפשר מקסימום צילום או האזנה רלונטיים : למשל מעל המיטה בחדר השינה, מעל שולחן המטבח ועוד. בעניין הזה כדאי להשתמש בידע שצברתם אודות בן/בת הזוג או להפעיל את הדמיון.

למעשה, מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות הם לא מה שהיו פעם, אבל גם היום בני זוג בוגדים יותר מאשר בעבר. מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה כבר לא משמשים רק בסרטים כאלו ואחרים כדוגמת ג'ימס בונד. הודות להתפתחות הטכנולוגית המוצרים המצלמות הנסתרות ומכשירי ההקלטה שופרו משמעותית : כיום מקבלים איכות גבוהה של האזנה ושל צילום בעלות נמוכה במוצרים קלי התקנה. בנוסף, הטכנולוגיה שיפרה את היכולות של מכשירי ההאזנה ושל המצלמות הנסתרות ומאפשרת כמעט אינסוף אופציות, למשל : צילום לטווח ארוך, צילום בחושך, מוצרים קטנים בעלי כרטיסי זכרון גדול ועוד.

לסיכום- כדי לוודא ש"לי זה לא יקרה?" כדאי לכם לנסות פתרון קל להתקנה, לא יקר ואפילו חוקי : מצלמות נסתרות ומכשירי ההאזנה. אם אתם חושדים שבן/בת הזוג בוגד בכם בביתכם עליכם לוודא זאת מעל לכל ספק. היום מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה אינם לוקסוס וכאמור רוב האנשים רוכשים אותם למטרה זו. הבטיחו שלכם זה באמת לא יקרה – רכשו מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה.

הכתבה ניתנה בחסות worldshop – ההגנה העולמית שלך.
ציוד ריגול והגנה עצמית במחירי היבואן.
1-700-50-30-44 או 072-2334354 
www.worldshop.co.il

Bookmark the permalink.