מה שצריך לדעת לפני שנרשמים ללימוד קורס ספרות

מכללות ובתי ספר מקצועיים מציעים בשער בת רבים על לימודי מקצוע מקדמים ומפתים. לימודים בתחומי עניין שונים נמצאים בהישג היד של כל אחד. אבל חובה לזכור שלא לפעול בפזיזות. אמנם מוצעים דילים משתלמים והצעות קורצות ל – 24 שעות או לשבוע בלבד. אבל אל תשכחו שהחיפזון – מהשטן. מוטב לבדוק היטב את העניין ולבדוק את ההצעה העומדת לפתחכם היטב. כי לפני קבלת החלטה על לימודים, לפני בחירה של תחום וקורס מקצועי, על כל אחד לדעת היטב לקראת מה הוא הולך. וזאת כדי למנוע מעצמו להשקיע זמן וממון בתחום שבסופו של דבר לא יניב לו כל תועלת ממשית.

חושבים על לימודי מקצוע? תחום הספרות קורץ לכם? נראה לכם שאתם עתידים להצליח בו במיוחד? אכן יתכן כי הוא מתאים לכם, ואתם תהיו מעצבי שיער מובילים או בעלי מספרה בעלת מוניטין. אבל פעלו בתבונה, לא בחיפזון.

לימודי תאוריה כחלק בלתי נפרד

הידעתם שלימודי הספרות כוללים חלק משמעותי של לימודי תאוריה? מדובר על לימודים של תורת השיער, מבנה העור, כימיה וכן הלאה. בחלק זה של הקורס ירכוש התלמיד את הידע התאורטי הנדרש לצורך עיסוק בתחום הספרות. אמנם חלק מרכזי בקורס הוא התנסות מעשית בשטח. אבל עבור מי שסובר שהוא מגיע ומיד מתחיל לסרק ולעצב שיער – חשוב לדעת ולהתכונן. כי יש לו הרבה ידע עיוני לרכוש.

AVI SHOMER – רשת מעצבי שיער המובילה בישראל
מגוון קורסים למתחילים ומתקדמים –  בואו ללמוד מהטובים ביותר – למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם:עבודה בתחום הספרות

מסתבר שמי שבוחר לקחת קורס ספרות, מעוניין לעסוק בתחום זה ולהתפרנס ממנו. חשוב לדעת מהן אפשרויות העבודה, ומהו צפי השכר. בוגרים רבים של קורס ספרות מוצאים את עצמם משתלבים כמעצבי שיער במספרות קיימות, והם עובדים כשכירים ומבצעים עבודות עבור המעסיק. יש בוגרים שבוחרים לעצמם כיוון של עצמאות. הללו מקימים עסק משלהם ומציעים שירות של עיצוב שיער ללקוחות. בשביל לעבוד כעצמאי על הבוגר ללמוד פרק בשיווק ובייזום עסקים. ללא ידע בסיסי ויכולת עצמית בתחום, הרי אין לו סיכוי להצליח בהקמת העסק הפרטי שלו. כי כמו תחומים רבים –  גם הספרות הינו תחום תחרותי ורווי, קשה לחדור לשוק ולהתבסס בו כעצמאי מצליח לצד השמות הגדולים שפועלים בשטח לאורך שנים.

התמקצעות יסודית ולימוד בכל עת

אמנם הכרחי לקחת קורס יסודי ומקיף בשביל להיכנס לתחום, אבל חובה לזכור כי מדובר בתחום שמתחדש חדשים לבקרים, הן בגין האופנה המציעה סגנונות עיצוב חדשניים ונועזים מעת לעת, והן בגין חידושים טכנולוגיים שמתפתחים בכל עת, ומאפשרים לבצע עיצובים מתקדמים בעזרת כלי עזר ייעודיים או תכשירים חדשניים. לפיכך על מעצב השיער להשתלם בכל עת ולהכיר את החידושים בתחום, רק כך הוא יוכל להציע ללקוחותיו את מבוקשם לשביעות רצונם. מעצב שיער מצליח לומד ומשתלם בכל עת.

עבודה עם אנשים ולא רק עם שיער

מעצב שיער חייב להסתדר על כל סוגי השיער, אך אין די בכך. מאחורי כל תספורת או עיצוב, יושב אדם. לכן לא מספיק להתנהל מול השיער, אלא חובה לדעת כיצד להתנהל מול האנשים. לשמוע את מבוקשם, להקשיב להם ולהבין את רצונם, להציע להם אפשרויות שונות ולהמליץ על הטוב והמתאים ביותר בעבורם. לקוחות יודעים לזהות ספר שמתעניין ברצונם בכנות, ומאמץ להשביע את רצונם. שווה בהחלט להשקיע מחשבה וסבלנות בכך. כי ככלות הכול לקוח לא מרוצה זה כישלון. ויש לדעת שזה כישלון מר עבור עצמאי, אך משמעותי ביותר גם עבור שכיר – אף אחד לא רוצה להיות נותן השרות שהלקוחות מעדיפים תדיר את עמיתו.

מעוניינים להשקיע את עצמכם? מתאים לכם להשתלב בתחום? אקדמיית ארי שומר מציעה לכם קורסים מגוונים בתחומי עיצוב שיער, תסרוקות, החלקות וכל מה שאתם רוצים וצריכים ללמוד בשביל להיות ספרים מוצלחים!

אבי שומר – רשת מעצבי שיער
טל': 03-9662228

Bookmark the permalink.